Meta Box Script For WordPress - en to nl_NL translation catalogue (21 entries)

en: Please correct the errors highlighted below and try again.
nl_NL: Corrigeer de fouten hieronder gemarkeerd en probeer opnieuw.

[ctx: file upload]
en: Select or Upload Files
nl_NL: Bestanden selecteren of uploaden

[ctx: file upload]
en: Delete
nl_NL: Verwijderen

[ctx: file upload]
en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Error: Cannot delete file
nl_NL: Foutmelding: Kan bestand niet verwijderen

[ctx: file upload]
en: Upload Files
nl_NL: Bestanden uploaden

[ctx: file upload]
en: + Add new file
nl_NL: + Nieuw bestand toevoegen

[ctx: image upload]
en: Select or Upload Images
nl_NL: Afbeeldingen selecteren of uploaden

[ctx: image upload]
en: Delete
nl_NL: Verwijderen

[ctx: image upload]
en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Order saved
nl_NL: Volgorde opgeslagen

[ctx: image upload]
en: Upload Images
nl_NL: Afbeeldingen uploaden

[ctx: image upload]
en: + Add new image
nl_NL: + Nieuwe afbeelding toevoegen

en: Find Address
nl_NL: Adres vinden

[ctx: image upload]
en: Drop images here
nl_NL: Afbeeldingen naar hier verslepen

[ctx: image upload]
en: or
nl_NL: of

[ctx: image upload]
en: Select Files
nl_NL: Bestanden selecteren

[ctx: image upload]
en: Allowed Image Files
nl_NL: Toegestane afbeeldingsbestanden

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Select a %s
nl_NL: Een %s selecteren

en: Select a value
nl_NL: Een waarde selecteren
