Meta Box Script For WordPress - en to ar translation catalogue (11 entries)

[ctx: file upload]
en: Delete
ar: حذف

en: Error: Cannot delete file
ar: خطأ: لا يمكن حذف الملف

[ctx: file upload]
en: + Add new file
ar: + إضافة ملف جديد

[ctx: image upload]
en: Delete
ar: حذف

[ctx: image upload]
en: Edit
ar: حرر

en: Order saved
ar: حفظ الترتيب

[ctx: image upload]
en: + Add new image
ar: إضافة صورة جديدة

[ctx: image upload]
en: Drop images here
ar: إفلت الصور هنا

[ctx: image upload]
en: or
ar: أو

[ctx: image upload]
en: Select Files
ar: إختر الملفات

[ctx: image upload]
en: Allowed Image Files
ar: أنواع الصور المسموحة
